Arkadaşlarla Birlikte Müzik Dinleme Siteleri ve Uygulamaları

Mesafeniz ne olursa olsun arkadaşlarınızla birlikte müzik dinlemek için birçok müzik senkronizasyon uygulaması vardır.  En sevdiğiniz müzikleri dinlerken takılabildiğiniz günleri özlüyor musunuz? Belki de bunu uzaktan yapmayı denediniz, aynı anda bir şarkıda çalmaya başlamak için elinizden gelenin en iyisini yaptınız. Zamanlamayı doğru yapmak kolay değil!

Neyse ki, arkadaşlarınızla çevrimiçi müzik dinlemenize yardımcı olacak bir dizi yazılım ve uygulama var – sadece en iyisini bulmanız gerekiyor. Bu nedenle, size en iyi müzik uygulamasını – artılarını, eksilerini, maliyetlerini ve özelliklerini – bir özet vermek için buradayız, böylece hangisinin sizin için en iyi olduğunu seçebilirsiniz.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Rave

Rave, kullanıcılarının çeşitli medyaları (YouTube, Netflix, Amazon Prime ve Google Drive dahil) izlemesine ve dinlemesine olanak tanırken, mesajlar ve sesli sohbetler aracılığıyla iletişim halinde kalmasına olanak tanıyan yenilikçi, Kanada tabanlı bir uygulamadır.

Rave
Rave

JQBX

JQBX, her zaman istediğin gibi bir DJ olma şansın. Arkadaşlarınızla birlikte müzik dinleyebileceğiniz veya benzer ilgi alanlarına sahip yeni insanlarla tanışabileceğiniz halka açık veya özel odalara başlayabilirsiniz. Spotify hesabınızla bütünleşir ve hem iOS hem de Android için ücretsiz bir uygulamadır. Dinlediğiniz müziğe oy verebilecek ve birçok farklı türde yeni ve trend olan müzikleri takip edebileceksiniz. Bir müzik hayranı olarak, zevklerinizi ve müzik bilginizi genişletmenin harika bir yolu!

AmpMe

Başlangıçta, daha yüksek sesle müzik çalmak için birden fazla cihazı senkronize etmenin bir yolu olarak tasarlanan AmpMe, bundan çok daha fazlasını yapmak için gelişti ve genişledi. 2020’de uygulama, işletim sistemlerinde 8 kullanıcıya kadar görüntülü sohbet sırasında müzik paylaşmasına izin veren önemli güncellemeler duyurdu. Bir Zoom partisi sırasında müzik çalmayı denediyseniz, bu uygulamanın neden gerekli olduğunu biliyorsunuzdur!

Hem iOS hem de Android için kullanımı ücretsizdir, ancak görüntülü sohbet özelliği yalnızca partinin sunucusu/DJ’si olan kişi için abonelik gerektirir. Bu abonelik, ev sahibi için haftada 5 ABD Doları veya aylık 10 ABD Doları tutarındayken, konuklar ücretsiz olarak katılabilir. Parti için yalnızca bir kişinin ev sahibi olması gerektiğinden, müziği kontrol eden tek kişi onlar. DJ olarak kişisel indirmeleriniz, YouTube, SoundCloud veya Spotify’dan müzik paylaşabilirsiniz (ancak bir Spotify Premium hesabına ihtiyacınız olacaktır.)

Vertigo

Spotify ile sınırlı olmak kısıtlayıcı görünüyorsa, Vertigo JQBX’e mükemmel bir alternatiftir. Kullanımı ücretsizdir ve başlamak ve partiye katılmak için Spotify veya Apple Music ile senkronize edebilirsiniz!

Başkalarının ne dinlediğini duymak için halka açık dinlenme salonlarına katılabilir veya kendi DJ’iniz olabilir ve şarkılarınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca, Vertigo’da içerik akışı yaptığınızda, sanatçılar her dinleyiciden telif ücreti alıyor.

Jukebox

Jukebox, YouTube videolarını gerçek zamanlı olarak senkronize etmek için basit ve ücretsiz bir web tabanlı uygulamadır. Tüm yapmanız gereken buysa, o zaman bu sizin için mükemmel bir web uygulaması! Herkese açık bir odaya katılabilir ve dinleyebilir, çalma listesine şarkı ekleyerek ortak çalışabilir veya kendi şarkınızı başlatabilirsiniz.

Synaptop

Yalnızca müzik akışından daha fazlasını sunan Synaptop, arkadaşlarınızla işbirliği yapmak için kullanabileceğiniz web tabanlı bir masaüstüdür. Video ve ses içeriğini, belgeleri ve diğer dosyaları paylaşabilir ve hatta video görüşmelerini arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz!

Bu, yalnızca bir müzik paylaşım uygulamasından ziyade tam bir masaüstü platformu olduğundan, olasılıklar sonsuzdur. Birlikte çalışmak, oyun oynamak, müzik dinlemek, film izlemek ve daha fazlası için hepsi bir arada bir seçenektir.

Synatop’un kullanımı ücretsizdir, ancak bir hesap oluşturmanız gerekir ve bu, platformda bulunan uygulamalarla sınırlıdır. Tamamen web tabanlı olduğundan, cihazınıza hiçbir uygulama veya içerik indirilmez ve platformda bulunan bir film kitaplığı bulacaksınız.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir