Netflix En Çok İzlenen Filmler 2022

Netflix’in en iyi 10’u, platformdaki en popüler filmler ve şovları gerçek zamanlı olarak öne çıkaran yeni bir özelliktir. Şu anda Netflix’te en çok izlenen 10 başlık; orijinallerin, realite şovlarının, sitcom’ların ve belgesellerin bir karışımını hazırladık. Muhtemelen Worst Roommate Ever  ve Vikings: Valhalla gibi popüler oyunları duymuşsunuzdur, bu nedenle bugünkü en iyi 10 listesindeki sıralamaları sizi şaşırtmayacaktır.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Selling Sunset

Netflix’in Selling Sunset’i, Los Angeles’taki varlıklı alıcılara güneşli yaşam tarzını satma konusunda başarılı olan bir grup emlak komisyoncusu hakkında lüks ve drama dolu bir realite TV sezonu için geri döndü. Ancak şovun gerçek eğlence faktörü, komisyoncuların kendi aralarındaki dramatik, kişilerarası ilişkilerde yatmaktadır. 4. sezonda bu daha doğru olamazdı. Hem konut piyasasında hem de The Oppenheim Group üyelerinin özel hayatlarında düğünler, kariyer kararları ve tabii ki ana hikaye, Chrishell Stause’ın This Is Us yıldızı Justin Hartley’den kamuoyu önünde boşanması yoluyla büyük fırsatlar kapanacak.

Selling Sunset
Selling Sunset

The Marked Heart

Bu abartılı telenovela, sağlıklı kurbanları öldürerek organ toplayan insanlar etrafında dönen çılgın bir komploya sahip. Aksiyon, drama ve ateşli romantizmle The Marked Heart, en hafif tabiriyle merak uyandıran yeni bir oyun.

Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

Bu üç bölümden oluşan belgesel dizisi, daha önce 2019’da Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes’ın ilk bölümünü yöneten Joe Berlinger tarafından yönetiliyor ve 70’lerde 33 genç adamı öldüren ve idam edilen rezil seri katil John Wayne Gacy’yi araştırıyor.

Married at First Sight

Tamamen yabancı biriyle yasal evliliğe girdikten sonra, yeni evliler derhal balayına gitmeli ve birlikte hareket etmelidir. Deney yaklaşık altı hafta sürer ve bu noktada her yarışmacı eşiyle birlikte kalmaya veya boşanma davası açmaya karar vermelidir.

Bridgerton

Shonda Rhimes’ın Shondaland’ın Netflix anlaşması kapsamındaki ilk büyük sabunlu dönem draması, izleyicileri Regency England’ın görkemli bir versiyonuna götürüyor. Yıl 1813. Evlilik düşünen sosyetik kızlar ve uygun bekarlar (neredeyse) hepsi seksi. Ve genç Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor) 2. Sezonda kendini bulmaya devam edecek. Kim aşık olacak? Kim aşktan düşecek? Öğrenmek için izlemeniz yeterli.

Anatomy of a Scandal

Bu sürükleyici orijinal antoloji dizisi, rıza, ayrıcalık ve güç gibi konulara fazladan drama ve entrika katıyor – sanki daha fazla dramaya ihtiyaç varmış gibi! Sarah Vaughan’ın aynı isimli 2018 kitabından uyarlanan sınırlı seri, Birleşik Krallık’ın seçkin sınıfını sarsan farklı skandalları konu alıyor. Başrollerde Sienna Miller, Michelle Dockery, Rupert Friend, Naomi Scott ve daha fazlası yer alıyor.

Bullsh*t The Game Show

Howie Mandel, yarışmacılara doğru cevabı bilmeseler bile büyük para kazanma şansı sunan bu yepyeni oyun şovuna ev sahipliği yapıyor (bir sınava giren veya hazırlıksız oldukları bir makale yazan herhangi bir öğrencinin her ikisi ile de ilgili olabilir). ve takdir). Oyun boyunca, oyuncular ya soruları doğru yanıtlayarak ya da kendinden emin bir şekilde yanlış yanıtlar vererek ve rakiplerini doğru olduklarına ikna ederek bir para merdiveninde yükselmeye çalışacaklar. Bu BS oyununda büyük kazanmak için odadaki en zeki kişi olmanıza gerek yok, herkesi olduğunuza ikna etmeniz yeterli.

The Ultimatum: Marry or Move On

10 bölümlük dizi, evliliğin eşiğindeki altı farklı çifti takip edecek. Bir partner evlenmeye hazırken, diğeri o kadar emin değil. Çift terapisine gitmek yerine bir ültimatomla karşı karşıya kalırlar: Sekiz hafta boyunca, kararsız ortaklar evliliğe bağlı kalmaya veya devam etmeye karar vermelidir.

Cocomelon

Bir çocuk YouTube kanalı olan Cocomelon, Netflix’e doğru yol aldı. Okul öncesi programlarının ilk sezonunun tamamı artık yayına hazır, bu da ebeveynlerin çocuklarını eğlendirmek ve onlara yeni beceriler öğretmek için artık üç saatlik bölümleri olduğu anlamına geliyor. Cocomelon tamamen eğlence ve oyun değildir – aynı zamanda her dersi öğretmek için tekerlemeler ve şarkılar kullanarak çocukları sayılar, harfler ve hayvanlar konusunda eğitir.

Hold Tight

Netflix özetine göre, “Genç bir adam arkadaşı öldükten kısa bir süre sonra kaybolduğunda, sıkı sıkıya bağlı, varlıklı bir Varşova banliyösündeki hayat yavaş yavaş çözülür, sırları ve yalanları açığa çıkarır.” Sınırlı diziyi yöneten Harlan Coben, ünlü bir gizem romanları ve gerilim filmleri yazarıdır.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir