Amsterdam Tiyatrosunda Ne Oluyor? – Amsterdam Canlı Seks Tiyatrosu

Amsterdam’da yasal uyuşturucular ve açık cinsellik kullanımı bölgeye turist talebini artıran etkenler arasında yer alıyor. Özellikle ‘ kırmızı ışık mahallesi ‘ adındaki turistlerin küçük bir cadde üzerinde ilgi odağı oluyor. Kahve dükkanı çeşitli uyuşturucuların satışıyla uğraşıyor, seks hakkında – müzeler Evet, seks dükkanlarının hakkı, canlı tiyatro Seks Tiyatrosu seks sınırsız … hadi kırmızı ışık bölgesindeki sokağı birlikte keşfedelim!

Amsterdam Tiyatrosunda Ne Oluyor
Amsterdam Tiyatrosunda Ne Oluyor

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Amsterdam Denilince Akla İlk Gelen Yer Olabilir: Red Light District

Eczane deposu, caddenin kırmızı ışığıyla cinsellik eğlencesi az çok zihninizin canlanması gereken bir yerdi. Gelelim asıl konumuz: ‘Canlı Sex Show’ .

Bir Şehir Efsanesi Gibi Ama Gerçek: Casa Rosso

Casa Rosso, kırmızı ışık bölgesindeki en ünlü yerlerden biridir. İçeride sadece erkeklerin düşündüğün gibi olmadığı bir yer var. Gelenler, kızlar, arkadaş grupları, aileler ve hatta siz bile karşılaşabilirsiniz!

Kadınlar İçin Güvenli!

‘Gidiyorsa arıyordur.’ iğrenç gibi ama maalesef ortak bir düşünce var. Kadınlar tiyatroya girdiğinde, herhangi bir yol geçişi kadar rahattır. Tiyatro çıkışında kadınlara sunulan penis şeklindeki şekerler oldukça sıradan karşılandı. Yine de kadınların tiyatroda cinsel bir obje olarak kullanılması kesinlikle rahatsız edici olabilir.

Giriş Ücreti

Giriş ücreti 45 euro Casa Rossa şu anda gösteri, içecek ücreti sadece 55 Euro! Akşam 8 saat ve daha az kalabalık seçtiğinizde rahat bir ortam yaşayabilirsiniz.

Casa Rossa’ya Gitmeden Önce Biliyor Musunuz?

Yaklaşık 100 kişi kapasiteli 2 farklı binada gerçekleştirilen Casa Rossa, başlangıca geri dönüyor ve sonunda bir saat sürüyor. Gösteri bittikten sonra ilk binadan ikinci binaya kadar diğer gösteriyi izleme hakkınız var. Telefon, kamera, kayıt cihazları gibi yasaklı olmaması şaşırtıcı değil. Anonsun yapıldığını öğrenseniz bile, hepsini salonda kasete alırsınız.

Peki Bu Şovda Ne Görüyorsun?

Erotik dans, birbirleriyle farklı kombinasyonlarda seks yapan çiftler… Sahnede seks partneri olan oyuncuların neredeyse tamamı şov boyunca birbirleriyle seks yapıyor.

Casa Rosso Hakkında Daha Fazla Bilgi

Kadınlar genellikle sahnede yalnız başına vajinalarını ilginç nesnelere dönüştürür. Örneğin, puro dumanı ve iğne içiyorlar. Çiftler ise, herkesin görebilmesi için farklı pozisyonlarda dönen platformlar devreye giriyor.

Boşalma gibi şeylerin olduğu dizide gerçekçi. Perde kapanır ve yeni bir gösteri başladığında sahnede 2-3 dakika pozisyon açar. Yolunuz Amsterdam’a düşerse, sizin için alışılmadık derecede ilginç şeylere açıksanız eğlenceli bir deneyim olabilir!

Casa Rosso, şüphesiz tüm Amsterdam seks şovlarının en ünlüsü ve en bilinenidir. Red Light District’in kalbindeki binanın önünü süsleyen büyük neon pembe fil sayesinde kulüp kolayca bulunabilir. Mekan, aynı kanalda çok uzakta olmayan, neredeyse eşit derecede ünlü Banana Bar ile güçlü bağlantılara sahiptir, ancak buradaki düzen, daha serbest akışlı, salon benzeri Banana Bar’dan çok daha küçük, şirin bir tiyatro düzenidir. Gösteri, evcil direk dansından çiftlerle tam canlı seks eylemlerine, ayrıca bir dizi skeç ve daha fazlasına kadar sahnede çeşitli etkinliklerden oluşuyor. Oyuncular oldukça çekici, kötü bir şey değil. Yine de bu, sahnede tamer oyunları için kalabalığın katılımını içeren canlı bir seks şovu, bu yüzden buna hazır değilseniz, biraz daha arkanıza yaslanın. Bu deneyimden istediğinizi elde edebilirsiniz, ancak hiçbir şeyi geri tutmamalarına dikkat edin. Kolayca gücenirseniz veya canlı çıplaklık konusunda rahat değilseniz, bu sizin için değildir. Açıkçası bu 18+ ve bariz bir nedenle içeride kameralara izin verilmiyor.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir