Erotizmin Bol Olduğu Diziler

Netflix’te gerçek bir porno olmayabilir ancak onu oldukça yakın erotizmin birkaç dizi ve film var. Kocası ve vahşi eski erkek arkadaşı arasında kalan hafıza şeridinde fantezi yüklü bir yolculuğa çıkan bir kadın hakkında bir erotik drama dizisi olan Sex/Lif, 2021’de bir karakterin son derece büyük bir karakterinin tam önden bir sahnesini içerdiği için viral oldu. Bu arada, sevilen (ve trajik bir şekilde iptal edilen) bilimkurgu şovu Sense8, birden fazla alem içeriyor. Netflix’te olamayacak kadar kirli olan bazı diziler ve filmler olduğunu söylemek yeterli.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Ördek Tereyağı

Çıkmada deneyimledikleri sahtekârlıktan bıkan iki kadın – Naima (Alia Shawkat) ve Sergio (Laia Costa) – 24 saat birlikte geçirerek ve her saat seks yaparak ilişkilerini hızlı bir şekilde takip etmeye karar verirler. Shawkat ve yardımcı yazarı Miguel Arteta, Vulture’a “ göz alabildiğine lezbiyenler ” ile komik ve hassas bir film yaratmak istediklerini söyledi. Ama film aynı zamanda çok seksi; Naima ve Sergio arasındaki kimya ateştir.

Değiştirilmiş Karbon

Richard K. Morgan’ın 2002 yılındaki aynı adlı romanından uyarlanan Altered Carbon, insan bilincinin “kollar” olarak adlandırılan mevcut insan bedenlerine aktarılabileceği bir gelecekte geçen bir siberpunk macerasıdır. Gösteri, siyasi ajan Takeshi Kovacs’ın uzun süredir kayıp olan aşkı Quellcrist Falconer’ı araması ve görevleri üstlenmesiyle ilgili aksiyon dolu. Ama aynı zamanda çok fazla çıplaklık ve seks var.

Turuncu Yeni Siyahtır

New York’taki kurgusal Litchfield Hapishanesi’nde hapsedilen kadınları merkeze alan Orange is the New Black, mahkûmları insancıllaştıran tasvirleri ve ırk, cinsellik ve cinsiyete dair incelikli keşifleriyle büyük beğeni topladı. Ama aynı zamanda yapacak pek bir şeyi olmayan kapalı bir alanda mahsur kalan bir grup azgın kadın hakkında bir gösteri. Doğal olarak, takılmalar başlar.

Sense8

Matrix yönetmenlerinden Wachowski kardeşlerden gelen Sense8, birdenbire psişik ve fiziksel olarak bağlı olduklarını keşfeden sekiz yabancıyı takip ediyor. Bilimkurgu dizisi, farklı ırklardan ve ülkelerden ve LGBTQ+ yelpazesinden çok sayıda karmaşık karakter içeriyor. Ayrıca bir ton çok seksi seks içerir; evet, hakkında çok şey duyduğunuz seks partisi sahnesinin olduğu dizi bu.

Sense8
Sense8

Amar

Samimi bir İspanyol romantik draması olan Amar, genç çift Laura (María Pedraza) ve Carlos’un (Pol Monen) ilk kez aşık olduklarında yaşadıklarının izini sürüyor. İlişkileri başlangıçta tutku ve seksle doluyken, bir yıl sonra kendilerini çok farklı bir yerde bulurlar.

Bridgerton

Seksi dönem dramalarından bahsetmişken, 2020’nin sonlarında patlayan Shonda Rhimes yapımı Netflix dizisi Bridgerton’dan bahsetmeyi ihmal etmiyoruz. Julia Quinn’in en çok satan aşk romanlarına dayanıyor ve güçlü Bridgerton ailesinin sekiz kardeşinin girişimlerini konu alıyor. Regency döneminde Londra’da aşkı bulmak için. Regé-Jean Page’in karın kasları için gel, keskin yazı ve skandal için kal.

Elisa ve Marcela

Yasak aşktan daha sıcak ne var? Gerçek bir hikayeye dayanan bu 2019 romantik filmi, 1885’te tanışıp aşık olan ancak bunu bir sır olarak saklamak zorunda olan iki kadın olan Elisa (Natalia de Molina) ve Marcela’nın (Greta Fernández) aşk hikayesini takip ediyor. Sonunda, biri yasal olarak evlenebilmek için erkek kılığına girer. Hem inanılmaz romantik hem de çok seksi.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir