Sevgiliye Kısa Şiirler – En Güzel Kısa Aşk Şiirleri

Sevdiğiniz kişinin kalbini yakalamanın harika bir yolu aşk şiirleridir. Kadınlar iyi düşünülmüş, tatlı ve güzel aşk şiirlerini takdir eder. Aşk şiirleri kesinlikle kız arkadaşınızın, nişanlınızın veya karınızın sizi daha çok takdir etmesini sağlayacaktır. Hepimiz sevdiklerimiz için aşk şiirleri yaratma konusunda yetenekli olmasak da, internette kullanabileceğiniz tonlarca ünlü aşk şiiri ve örneği var. Kendi sözlerin olmayabilirler ama sevgini mümkün olan en basit ama en tatlı şekilde ifade etmek için harikalar.

Sizlerle paylaştığımız aşağıdaki aşk şiirleri, bulabildiğimiz en romantik ve anlamlı aşk şiirleri arasındadır. Hayatınızdaki özel kadının bu güzel şiirlerle daha da sevildiğini ve değer verildiğini hissetmesine yardımcı olmak istiyoruz. Bazıları uzun, bazıları kısa. Ancak uzunluğu ne olursa olsun, taptığınız kadına olan sevgiyi ve sadakati ifade etmek içindir. İster hala flört ediyor olun, ister bir ilişkiniz var, bu aşk şiirleri kesinlikle kadınınızın her gün sizi düşünmesini sağlayacak!

Kısa Aşk Şiirleri

Sevimliliğin sınır tanımıyor, güzelliğinin sınırı yok, dünyada taahhüt edeceğim tek kadın sensin. Sana bakıyorum ve huşu içinde nefes alıyorum, nasıl benim olduğunu merak ediyorum, nefesimi kesiyorsun canım, senin için çizgiyi yürüyeceğim.

En Guzel Kisa Ask Siirleri
En Guzel Kisa Ask Siirleri

Meleğim, hayatım, tüm dünyam, lütfen her zaman benimle ol, biricik kızım. Seni o kadar derinden seviyorum ki, bu kadar doğru olduğunu biliyorum çünkü senden başka kimse yok, kalbim sadece senin için atıyor. Ne olursa olsun, her zaman eve gelmek istediğim kişi sensin, ben senin güneşinin Dünyasıyım.

Beyaz giyinmiş bir kadın hayal ediyorum. Altın ışıkla parlayan kanatlar takıyor. Saçları yaşlı bir eşinki gibi güzel. Gözleri yaşam yolunun bir vizyonunu tutar. Rüzgarlara aşkı fısıldar. Sonra kalbime aşk nehirleri akar ve ruhum yükselir. Göksel yükseklikler tarafından kucaklanarak büyüyorum. Sonra sıcaklık ve ışık ışınlarını parlatın. Sadece en saf dokunuşunu bekliyorum. Onun sevgisini, ruhunu elinde tutuyorum! Birlikte sevgi dolu mevcudiyette bir oluruz. Aşık olarak, sonsuza dek cennete geliriz. İki güvercin gibi şarkı söyleyip dans ediyoruz. Bir kraliçe ve kralın aşkı. Aşk sonsuza kadar sürecek.

Aşkımız için savaşacak savaşçı olacağım; Birlikte uçacağız, güvercinden daha yükseğe uçacağız. Ben senin duvarın olacağım ve seni tehlikeden koruyacağım; Bütün acıları çekeceğim, çünkü bana yabancı değiller. Kalbimin krallığında kraliçe olacaksın ve sonra kral olacağım, böylece asla ayrılmayacağız. Majesteleri olacaksın – sana sonsuza kadar hizmet edeceğim ve her zaman için, seni asla terk etmeyeceğim

Bir yıldız gibi hayatıma girdin ve kalbimi neşeyle doldurdun, acımı kendininmiş gibi aldın ve bana kimsenin veremeyeceği sevgiyi verdin. Ağlayacak bir omuz verdin bana, Düştüğümde dayanağım oldun, Düştüğümde gücüm oldun Gülüşünle, geçimimi yeryüzünde yaşamaya değer kıldın.

Bir gülümseme, özellikle yüzünüzde çok hoş bir şeydir; tüm üzüntüleri saklamak ya da sadece onların yerini almak. Nazik bir söz, senden geldiğinde çok şey ifade ediyor, yorgun kalbimi rahatlatıyor ya da üzgün hissettiğimde. Bir şarkı, aşkımızın yenilmez kulplarının melodisini duyduğumuzda, oldukça hızlı tempolu kliplerde kalplerimizi dans ettirebilir . Kelimeler ruhumu kaldırabilir ve tatlı şefkat bulabilir; elini benimkinin içine koy ve barış zihnimi dolduracak. Bir gülümseme, bir söz, bir şarkı, bir bakış – küçük şeyler gibi görünür ama aşk bir eylemi kıvılcımladığında ne büyük nimetler getirir.

Dudakların o kadar yumuşak ve kırmızı ki, seni öpme düşüncesi kafama takılıyor. Güzelliğin çok parlak ve sıcak, en karanlık fırtınada parlıyor. Gözlerin gece gökyüzündeki yıldızlar gibi parlıyor. Onlara baktığımda yüksekten uçtuğumu hissediyorum. Sana olan aşkım saf ve gerçek. Seni düşünmekten asla vazgeçmiyorum. “Seni seviyorum” diyen sesin sesi kalbimi gümbürdetiyor, çünkü gerçekten bulduğum tek kişiyi biliyorum. Seni sonsuza kadar seveceğime söz veriyorum ve diğer her şey parçalandığında asla sevmeyeceğim. Ben senin benim için olduğun gibi, seni zarardan korumak için zırhınım, uğurlu bir tılsım. Çünkü sen benim kalbimsin, ruhumsun.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir