Avengers İzleme Sırası

Unutulmaması gereken bir şey: Bu liste sinema gösterimi sırasına göredir. Onları 2. Dünya Savaşı’ndan günümüze birleşik bir kronoloji oluşturan bir sırayla izlemek istiyorsanız, Zaman Taşı’na ve bundan çok daha meraklı bir çıkışa ihtiyacınız olacak. Ancak, yayınlanma sırasının doğru sıra olduğunu iddia ediyorum: Marvel, onları bu şekilde izleyeceğinizi varsaymıştır ve bir filmi diğerine bağlayan bilgiler buna göre dağıtılır. Her Marvel izleme özelliğinin sırasını görmek istiyorsanız sonuna bir liste ekledik. Burada Avengers izleme sırasına bir göz atacağız.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Yenilmezler (2012)

İzleyiciler Iron Man, Hulk, Captain America ve Thor ile tanıştırıldıktan sonra, ilk ekip kurmaları için sahne hazırlanmıştı. Yenilmezler’de kahramanlar, dünya dışı varlıkların New York City’yi yok etmesini durdurmak için birleşiyor. Ama birlikte çalışmayı öğrenebilirler mi?

Yenilmezler: Ultron Çağı (2015)

Dünyanın En Kudretli Kahramanları, tüm insanlığı yok etmeye kararlı bir yapay zekayı – Tony Stark tarafından yaratılan bir yapay zekayı – durdurmak için bir kez daha bir araya gelmeli. Yolda ikizler Quicksilver ve Scarlet Witch ile tanışırlar.

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı (2018)

Thanos, MCU’nun her köşesinden karakterleri kendine çeken destansı – ve biz destansı demek istiyoruz – savaşta neden serinin Büyük Kötü kötü adamı olduğunu kanıtlıyor.

avengers izleme siralamasi
avengers izleme siralamasi

Yenilmezler: Endgame (2019)

Kendisinden önce gelen 21 filmin temellerinin atıldığı Avengers: Endgame , “The Snap”ten sonra dünyayı kurtarmak için tüm favorileri galaksiler arası, zaman atlamalı bir savaşta sunuyor.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir